Aspirator i hundës

Ndihmon bebet të marrin frymë lehtë duke lehtësuar ngjeshjen e hundëve. Është projektuar për të ndihmuar fëmijën tuaj të marrë frymë lehtë duke hapur me kujdes bllokimin e parehatshëm në hundë. Përmban një filtër absorbues që ofron higjienë. Është ergonomike. Është fund i butë. Ka 2 këshilla të disponueshme në aspiratorin e hundës. Dispozitat rezervë janë shitur si 10 pako lu. Përdorimi: vendos bakshishin e ndërndryshueshëm në pjesën e madhe të aspiratorit. Vendose gojën në gojën tënde dhe fundin tjetër në hundën e fëmijës tënd. Merr frymë ngadalë dhe rregullisht. Nëse informacioni i aspiratorit është plot gjatë aspiratës, fryji dhe thaji sekrecionet nga koka e thithjes me shami ose zëvendësoje bakshishin. Bëj të njëjtën gjë për hundën tjetër. Hiqe bakshishin pas përdorimit. Përdor këshilla të reja për çdo operacion.

6.00

Kategori:

Ndihmon bebet të marrin frymë lehtë duke lehtësuar ngjeshjen e hundëve. Është projektuar për të ndihmuar fëmijën tuaj të marrë frymë lehtë duke hapur me kujdes bllokimin e parehatshëm në hundë. Përmban një filtër absorbues që ofron higjienë. Është ergonomike. Është fund i butë. Ka 2 këshilla të disponueshme në aspiratorin e hundës. Dispozitat rezervë janë shitur si 10 pako lu. Përdorimi: vendos bakshishin e ndërndryshueshëm në pjesën e madhe të aspiratorit. Vendose gojën në gojën tënde dhe fundin tjetër në hundën e fëmijës tënd. Merr frymë ngadalë dhe rregullisht. Nëse informacioni i aspiratorit është plot gjatë aspiratës, fryji dhe thaji sekrecionet nga koka e thithjes me shami ose zëvendësoje bakshishin. Bëj të njëjtën gjë për hundën tjetër. Hiqe bakshishin pas përdorimit. Përdor këshilla të reja për çdo operacion.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aspirator i hundës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *