Portë sigurie

Është e bërë nga druri natyral i plazhit. Pa lakër të dëmshëm, pa ujë. Ajo mund të rregullohet për të gjitha portat nga 65 në 105.5 CM. Mund ta përdorësh derisa të jesh 4 vjeç. Mbrojeni fëmijën tuaj nga rreziku duke iu ngjitur shkallëve, ballkonit dhe daljeve të terracës.

Shiko Videon : https://www.youtube.com/watch?v=L-7qSwSOzJ4&feature=youtu.be

50.00

Është e bërë nga druri natyral i plazhit. Pa lakër të dëmshëm, pa ujë. Ajo mund të rregullohet për të gjitha portat nga 65 në 105.5 CM. Mund ta përdorësh derisa të jesh 4 vjeç. Mbrojeni fëmijën tuaj nga rreziku duke iu ngjitur shkallëve, ballkonit dhe daljeve të terracës.

Shiko Videon : https://www.youtube.com/watch?v=L-7qSwSOzJ4&feature=youtu.be

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Portë sigurie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *