Set i sigurisë

“Ky produkt është projektuar për të parandaluar fëmijët nga hapja e dyerve të sirtarëve, dollapëve dhe të bardhëve goods.It është i aplikuar externally.It përdoret si paste.It është një produkt shumë profesional dhe i dobishëm që mund të rregullohet sipas vendit që do të jetë used.It është e bardhë. Në çdo sipërfaqe, nuk lë gjurmë kur hiqet.2 pjesë janë në dispozicion në një pako.

5.00

“Ky produkt është projektuar për të parandaluar fëmijët nga hapja e dyerve të sirtarëve, dollapëve dhe të bardhëve goods.It është i aplikuar externally.It përdoret si paste.It është një produkt shumë profesional dhe i dobishëm që mund të rregullohet sipas vendit që do të jetë used.It është e bardhë. Në çdo sipërfaqe, nuk lë gjurmë kur hiqet.2 pjesë janë në dispozicion në një pako.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i sigurisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *