Bllokim i dollapëve

Ky produkt është projektuar për të parandaluar fëmijët nga hapja e sirtarëve. Ju mund të përdorni sirtarin tuaj pa shpime ose vidhosje. Kur sirtari juaj të jetë i mbyllur, së pari shëno anët dhe anët anash, pastaj hiq sipërfaqen e kasetës me dy anë dhe ngjite atë në zonën e shënuar. Le të thahet për 24 orë, nëse është e mundur, për të siguruar që brava të mbetet me forcë.

5.00

Ky produkt është projektuar për të parandaluar fëmijët nga hapja e sirtarëve. Ju mund të përdorni sirtarin tuaj pa shpime ose vidhosje. Kur sirtari juaj të jetë i mbyllur, së pari shëno anët dhe anët anash, pastaj hiq sipërfaqen e kasetës me dy anë dhe ngjite atë në zonën e shënuar. Le të thahet për 24 orë, nëse është e mundur, për të siguruar që brava të mbetet me forcë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bllokim i dollapëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *