Jastek multifunksional

Është një produkt shumë-funksional për fëmijën tuaj dhe për ju. Mund të bësh një jastëk mbështetjeje për veten gjatë shtatzënisë tënde. Pas lindjes, mund ta mbështjellësh fëmijën në një formë gjevrekësh rreth belit që bebi të ushqehet rehat. Ky produkt është një produkt shumë i dobishëm i bërë për ju dhe fëmijën tuaj, i cili do të jetë një vend i domosdoshëm ose do të mbështesë jastëkun për fëmijën tuaj në proceset e mëvonshme.

20.00

Kategori:

Është një produkt shumë-funksional për fëmijën tuaj dhe për ju. Mund të bësh një jastëk mbështetjeje për veten gjatë shtatzënisë tënde. Pas lindjes, mund ta mbështjellësh fëmijën në një formë gjevrekësh rreth belit që bebi të ushqehet rehat. Ky produkt është një produkt shumë i dobishëm i bërë për ju dhe fëmijën tuaj, i cili do të jetë një vend i domosdoshëm ose do të mbështesë jastëkun për fëmijën tuaj në proceset e mëvonshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jastek multifunksional”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *