Jastek për gjidhënie

I lejon nënat të mbështesin fëmijën e tyre nën kokë, në rast se ushqehen me gji. Të ndihmon të lehtësosh qafën e bebes dhe nënën të ulë dhimbjen e shpinës. Falë strukturës së tij të gomës në formë byzylyku të kaloi në krahun tënd, ajo nuk rrëshqet dhe ofron mbështetje të plotë për kokën e fëmijës tënd.

8.00

Kategori:

I lejon nënat të mbështesin fëmijën e tyre nën kokë, në rast se ushqehen me gji. Të ndihmon të lehtësosh qafën e bebes dhe nënën të ulë dhimbjen e shpinës. Falë strukturës së tij të gomës në formë byzylyku të kaloi në krahun tënd, ajo nuk rrëshqet dhe ofron mbështetje të plotë për kokën e fëmijës tënd.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jastek për gjidhënie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *