Kruarëse për dhëmbë

Falë sipërfaqes flluskuese në gjëndrën, ajo do të lehtësojë kruajtjen e shkaktuar nga dhëmbët e rinj të foshnjës tuaj. Produkti është krijuar në formën e kafshëve të lezetshme. Kur fëmija juaj po luan, tingulli që vjen me lodrën që godet njëri-tjetrin do të tërheqë vëmendjen e foshnjës tuaj. Isshtë bërë nga plastikë e qëndrueshme e fortë. Grupmosha: 0+. Bojë Azo nuk përmban phthalates dhe përdoret një bojë e shkallës së ushqimit.

5.00

Kategori: , Etiketa: ,

Falë sipërfaqes flluskuese në gjëndrën, ajo do të lehtësojë kruajtjen e shkaktuar nga dhëmbët e rinj të foshnjës tuaj. Produkti është krijuar në formën e kafshëve të lezetshme. Kur fëmija juaj po luan, tingulli që vjen me lodrën që godet njëri-tjetrin do të tërheqë vëmendjen e foshnjës tuaj. Isshtë bërë nga plastikë e qëndrueshme e fortë. Grupmosha: 0+. Bojë Azo nuk përmban phthalates dhe përdoret një bojë e shkallës së ushqimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kruarëse për dhëmbë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *