Çantë Termos

Ushqimi dhe pijet e fëmijës tuaj të jenë të sigurta dhe të freskëta. Ajo ka aftësinë për të mbajtur ftohtë / ngrohtë për 3 deri 4 orë në vartësi të kushteve të motit. Rripi i përshtatshëm dhe i lehtë për t’u pastruar.

15.00

Kategori:

Ushqimi dhe pijet e fëmijës tuaj të jenë të sigurta dhe të freskëta. Ajo ka aftësinë për të mbajtur ftohtë / ngrohtë për 3 deri 4 orë në vartësi të kushteve të motit. Rripi i përshtatshëm dhe i lehtë për t’u pastruar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë Termos”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *