Dorezë për kruarjen e dhëmbëve

është krijuar për të zvogëluar siklet ndërsa fëmija juaj po fillon dhëmbët. Ndërsa skuterat e dhëmbëve të tjerë nuk bien në dorë, doreza e dhëmbëve Babyjem përfundon dorën për t’ju ndihmuar të keni një kohë të rehatshme. Shikoni veshin dhe lotin e dorezës gjatë përdorimit, ndaloni ta përdorni nëse ndodh.

5.00

Kategori: , Etiketa: ,

është krijuar për të zvogëluar siklet ndërsa fëmija juaj po fillon dhëmbët. Ndërsa skuterat e dhëmbëve të tjerë nuk bien në dorë, doreza e dhëmbëve Babyjem përfundon dorën për t’ju ndihmuar të keni një kohë të rehatshme. Shikoni veshin dhe lotin e dorezës gjatë përdorimit, ndaloni ta përdorni nëse ndodh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dorezë për kruarjen e dhëmbëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *