Memë për thithjen e frutave (plastike)

I përshtatshëm për foshnjat prej 6+ muaj. Mëson të hajë vetë. Ai ka shije të frutave dhe zarzavateve të freskëta dhe i lejon ato të hanë fruta të sigurt. Pjesët e frutave të vendosura në gropën e silikonit gëlltiten nga foshnja dhe ofrojnë një dietë të shëndetshme. Ajo prodhohet nga MATERIAL PP dhe silikoni. BPA, PVC dhe pastrim falas: larje dhe shpërlarje me sapun në ujë të ngrohtë përpara përdorimit të parë dhe pas çdo përdorimi. Mund ta lash edhe në syrin e pjatalarësit. I përshtatshëm për pastrim me sterilizues.

5.00

I përshtatshëm për foshnjat prej 6+ muaj. Mëson të hajë vetë. Ai ka shije të frutave dhe zarzavateve të freskëta dhe i lejon ato të hanë fruta të sigurt. Pjesët e frutave të vendosura në gropën e silikonit gëlltiten nga foshnja dhe ofrojnë një dietë të shëndetshme. Ajo prodhohet nga MATERIAL PP dhe silikoni. BPA, PVC dhe pastrim falas: larje dhe shpërlarje me sapun në ujë të ngrohtë përpara përdorimit të parë dhe pas çdo përdorimi. Mund ta lash edhe në syrin e pjatalarësit. I përshtatshëm për pastrim me sterilizues.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Memë për thithjen e frutave (plastike)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *