Ndarëse e ushqimeve

Ajo përbëhet nga 3 apartamente. Mund të përdorni compartments si 3, 2 ose beqare. Ushqimi në të mund të transferohet lehtë në shishe. Mund të përdorësh gonxhet si enë ushqimi në muajt e ardhshëm. Mund të pastrohet me sterilizues ose me dorë. Ai nuk përmban BPA dhe phathalate. Lehtë për të lëvizur, dritë. Mund të lahet në pjatalarëse

6.00

Kategori:

Ajo përbëhet nga 3 apartamente. Mund të përdorni compartments si 3, 2 ose beqare. Ushqimi në të mund të transferohet lehtë në shishe. Mund të përdorësh gonxhet si enë ushqimi në muajt e ardhshëm. Mund të pastrohet me sterilizues ose me dorë. Ai nuk përmban BPA dhe phathalate. Lehtë për të lëvizur, dritë. Mund të lahet në pjatalarëse

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndarëse e ushqimeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *