Pjatë 360 shkallë rrotulluese

Ka një dizajn të gjelbër që mund të rrotullojë 360 gradë, ushqimin dhe ushqimin e tij në tokë. Bebet që duan të hanë vetë do të jenë në gjendje të hanë pa u bërë të pista. Mund të lahet në pjatalarëse. Falë ngjyrave të ndritshme, vëmendja e bebes tuaj është drejtuar në pjatën e ushqimit dhe kështu që ushqimi i tij. Ajo është e mbyllur, mund të përdoret si një kontejner magazinimi duke mbyllur kapakun në frigorifer.

6.00

Ka një dizajn të gjelbër që mund të rrotullojë 360 gradë, ushqimin dhe ushqimin e tij në tokë. Bebet që duan të hanë vetë do të jenë në gjendje të hanë pa u bërë të pista. Mund të lahet në pjatalarëse. Falë ngjyrave të ndritshme, vëmendja e bebes tuaj është drejtuar në pjatën e ushqimit dhe kështu që ushqimi i tij. Ajo është e mbyllur, mund të përdoret si një kontejner magazinimi duke mbyllur kapakun në frigorifer.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatë 360 shkallë rrotulluese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *