Termos 400L

Është një produkt praktik dhe i përshtatshëm që mund ta mbash lehtë me vete në udhëtimet e tua.Me strukturën e saj solide të çelikut, ajo nuk thyhet dhe nuk rrezikon të thyhet në rast se bie në tokë ose situata të ngjashme në udhëtimet tuaja. Mund ta vendosësh lehtë ushqimin e lëngshëm të fëmijës tënd ose të hedhësh ushqim në të. Kapaku është i mbyllur me sistemin e rotarisë dhe mund ta përdorësh si filxhan nëse do.Minimumi 5 orë, maksimumi 8 orë.

20.00

Kategori:

Është një produkt praktik dhe i përshtatshëm që mund ta mbash lehtë me vete në udhëtimet e tua.Me strukturën e saj solide të çelikut, ajo nuk thyhet dhe nuk rrezikon të thyhet në rast se bie në tokë ose situata të ngjashme në udhëtimet tuaja. Mund ta vendosësh lehtë ushqimin e lëngshëm të fëmijës tënd ose të hedhësh ushqim në të. Kapaku është i mbyllur me sistemin e rotarisë dhe mund ta përdorësh si filxhan nëse do.Minimumi 5 orë, maksimumi 8 orë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termos 400L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *